O MNĚ

Ivana Paštovátrenérka psů, instruktorka DOG PADDLEBOARDINGU, trenérka + rozhodčí DOG PULLER, trenérka HOOPERS klasik, poradce II. stupně HERSENWERKU, kurzistka 1.2.3. Tellington TTouch CZ.

Láska ke psům mě provází celý život. V roce 1994 jsme si pořídili osudového psa, našeho prvního Beaucerona, jehož potomky máme dodnes. Jejich povaha mě vedla k zájmu o zcela jiný přístup v jejich výchově a výcviku, než bylo tehdy běžné. “Klasický cvičák” – to nebylo nic pro nás. A tak jsem se začala vzdělávat v tomto oboru. Nejprve v zahraničí a poté i u nás v ČR na různých seminářích, z knih a ze zkušeností jiných, kteří už věděli, že vychovávat a cvičit psy tzv. pozitivní metodou je to správné. 

V roce 2016 jsem založila psí školu  Ivana – Výcvik Hrou https://www.facebook.com/IvanaVycvikhrou a začala vychovávat a cvičit psy formou her – pozitivně. S postupem času jsem získala certifikát rozhodčího pro sport DOG PULLER, certifikát poradce HERSENWERKU II. stupně, Holandský certifikát pro HOOPERS klasik a absolvovala jsem kurz 1.2.3. Tellington TTouch CZ. 

Miluji svoji práci!

Budu se na Vás těšit, Ivana 🙂